• info@seoportals.com
  • 0546 277 0303

Sertifika & Yetkilerimiz

                        Sanal Portal Ajans Google Sertifika’sıyla & Google Yerel Rehber & Google Güvenilir Doğrulayıcı Olarak Hizmet Veren Bir Şirkettir.
Sanal Portal Ajans  Google tarafından “Trusted Verifier” (Güvenilir Doğrulayıcı) olarak yetkilendirilmiştir, bu sayede işletme hesabınızın doğrulanması, ekstra bir onaya gerek kalmadan, tarafımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Genelde eksik adres, yanlış telefon bilgisi ve alakasız konum bilgisi ile kayıt olmuş işletmelerde doğrulama süreci sıkıntılıdır. Sahiplenme talep edilse bile doğrulama yöntemleri ile işletmeyi doğrulamak mümkün olmaz. Bu tür durumlarda işletmeyi doğrulayıp bilgilerini güncelleyerek kullanılır hale getirmekteyiz.

  • Google Yerel Rehber & Google Güvenilir Doğrulayıcı Hangi İşlemleri Yapabilir?
  • Güncellenemeyen ; AdresKonumİletişim BilgileriÇalışma Saatleri Vb. Bilgileri Güncelleme Ve Düzenleme Yetkisine Sahiptir.
  • Sahipsiz Haritaları Kurtarmak Ve Yasal Sahiplerine Sahibi Olarak Geri Devretme Yetkisine Sahiptir.
  • Yanlış İşlemlerle Askıya Alınan Haritaları Geri Aktifleştirmek Yetkisine Sahiptir.

 

Sanal Portal Ajans Sertifika

 

seoportals.com kobileri internetin güçü ile buluşturarak, ürün ve hizmetlerini daha büyük kitlelere daha küçük maliyetlerle tanıtabilmesi amacıyla kurulmuş bir Şirket’dir.

Kobilerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran kapsamlı bir bilgi kütüphane yapısına sahiptir. İnternetin hızla yaygınlaşması, elektronik ticareti, ticari işlemlerin yürütülmesinde yeni ve çok etkin bir araç haline getirmiştir. Son on yılda yaşanan ve bilgi iletişimini kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sonuçu artık firmalar müşterilerine internet yolu ile ulaşabilmeyi hedeflemektedir. seoportals.com ekibi olarak kobilerin bu isteklerini düşük maliyetler ile profesyonel bir şekilde yapabilmelelerini sağlamaktayız.

Günümüz dünya ticareti sürekli değişen, gelişen teknoloji ve internet dünyasındaki hızlı ilerlemeler sayesinde şekil değiştirmiş ve kendisine elektronik ortamda yer bulmuştur. seoportals.com işletmelerin düşük maliyetler ile ürün ve hizmetlerini internet ortamında tanıtmalarını amaçlı ortaya bir projedir. Siz de bu yarışta geride kalmamak istiyorsanız seoportals.com’ da mutlaka yer almalısınız. İlkelerimiz; Kobilerin en güncel ve doğru iletişim bilgilerini internet kullanıcılarına sunmak, Kobilerin web sitesi olsun olmasın internet üzerinden ürün ve hizmetlerini minimum maliyetle tanıtmalarını sağlamak, İnternet kullanıcılarının aradıkları ürün ve hizmetlere en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak, Kobilerin rehberimizdeki bilgileri vasıtasıyla uluslararası arama motorlarında yer almalarını sağlamak. Kobilerin bilinilebilirliğini artırarak marka değerini yükseltmek.